Празнично расположение: Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката Леа кај Дедо Мраз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Празнично расположение: Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката Леа кај Дедо Мраз

Празнично расположение: Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката Леа кај Дедо Мраз

И славните се подготвуваат за божиќните и новогодишните празници. Ирина Шајк и Бредли Купер ја одведоа својата ќеркичка Леа во посета на Дедо Мраз.

Неодоливото семејство беше „уловено“ од папараците додека се фотографираше со Дедо Мраз во неговиот „волшебен замок“ во трговскиот центар „The Grove“ во Лос Анџелес.

Ирина, Бредли и Леа Ирина, Бредли и Леа Ирина, Бредли и Леа Ирина, Бредли и Леа Ирина, Бредли и Леа Ирина, Бредли и Леа

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.