Посветена мајка: Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Посветена мајка: Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Лос Анџелес

Посветена мајка: Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Лос Анџелес

Кога не снима кампањи за врвните модни куќи и паузира од многубројните ангажмани, Ирина Шајк ѝ е посветена на ќерката Леа.

Славната Русинка честопати е фотографирана со малото девојче на прошетки. Пред неколку дена, дуото мајка-ќерка беше видено во Лос Анџелес.

Ирина Шајк и Леа

Русокосата Леа беше облечена во креации од брендот Burberry, со кого Шајк има успешна соработка.

Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа

Леа е првото дете на Ирина и Бредли Купер.

Ирина Шајк и Леа

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9321 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?