Посветена мајка: Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Посветена мајка: Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Лос Анџелес

Посветена мајка: Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Лос Анџелес

Кога не снима кампањи за врвните модни куќи и паузира од многубројните ангажмани, Ирина Шајк ѝ е посветена на ќерката Леа.

Славната Русинка честопати е фотографирана со малото девојче на прошетки. Пред неколку дена, дуото мајка-ќерка беше видено во Лос Анџелес.

Ирина Шајк и Леа

Русокосата Леа беше облечена во креации од брендот Burberry, со кого Шајк има успешна соработка.

Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа

Леа е првото дете на Ирина и Бредли Купер.

Ирина Шајк и Леа

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8596 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.