Пенелопе Круз убавица во тегет фустан од Шанел во Мадрид
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пенелопе Круз убавица во тегет фустан од Шанел во Мадрид

Пенелопе Круз убавица во тегет фустан од Шанел во Мадрид

Пенелопе Круз изгледаше фантастично на настан за новинари по повод промоцијата на нејзиниот нов филм „Dolor y Gloria“.

44-годишната актерка носеше тегет фустан инспириран од сако од колекцијата ресорт 2019 на Шанел.

Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз

На пресот во хотелот „Виламагна“ во Мадрид, присуствуваа и Антонио Бандерас, кој ја има главната машка улога во филмот и режисерот Педро Алмодовар.

Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз

Трејлер за „Dolor y Gloria“

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.