Од мраз на Нијагара, до егзотична плажа: Каролина Гочева и Михаил Корубин на забавно патување
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Од мраз на Нијагара, до егзотична плажа: Каролина Гочева и Михаил Корубин на забавно патување

Од мраз на Нијагара, до егзотична плажа: Каролина Гочева и Михаил Корубин на забавно патување

Каролина Гочева и Михаил Корубин моментално уживаат на забавно патување. Познатиот македонски пар најпрво отпатува во Канада и ги посети замрзнатите Нијагарини водопади, а сега својот одмор го продолжи во Тулум, Мексико.

37-годишната пејачка и успешниот уметник споделија фотографии и видеа од своите авантури.

По студените денови во Торонто, Каролина се релаксираше под топлите сончеви зраци во хотелот „Nomade Tulum“.

Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор

Ѕирнете како изгледа хотелот во кој ужива брачната двојка.

Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор Каролина и Михаил одмор

Каролина и Михаил стапија во брак на 23 септември минатата година.

Каролина свадба

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.