Ноле ќе има второ дете: Јелена Ѓоковиќ за првпат фотографирана со трудничкото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ноле ќе има второ дете: Јелена Ѓоковиќ за првпат фотографирана со трудничкото стомаче

Ноле ќе има второ дете: Јелена Ѓоковиќ за првпат фотографирана со трудничкото стомаче

Иако Новак и Јелена Ѓоковиќ немаат официјално потврдено дека го очекуваат своето второ дете, гласините се очигледно вистинити.

Шармантната сопруга на српскиот тенисер беше фотографирана на терените во Монте Карло, а широката туника не го сокри нејзиното трудничко стомаче.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

Новак и Јелена се родители на 2-годишниот Стефан. Тие стапија во брак во јули 2014 година.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.