Ник Џонас и Пријанка Чопра се новиот славен пар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ник Џонас и Пријанка Чопра се новиот славен пар

Ник Џонас и Пријанка Чопра се новиот славен пар

Ник Џонас и Пријанка Чопра не ја кријат својата врска. 25-годишниот пејач и 35-годишната актерка деновиве поминуваат многу време заедно, а нивните излегувања се овековечени од папараците.

Новиот пар заедно отпатува и на свадба во Атлантик Сити кај роднина на Џонас, што ги поттикна фановите да коментираат дека врската им станува сериозна.

Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра Ник Џонас и Пријанка Чопра

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4922 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.