Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели аутфити на црвениот тепих во Марбеља
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели аутфити на црвениот тепих во Марбеља

Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели аутфити на црвениот тепих во Марбеља

Ева Лонгорија го искористи својот престој во Марбеља за да ја даде својата поддршка на хуманитарен настан на Global Gift Foundation.

44-годишната актерка зачекори на црвениот тепих заедно со едногодишното синче Сантијаго.

Шармантната филмска ѕвезда носеше бел фустан, а додаде малку боја во својот стајлинг преку елегантните црвени сандали.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија
Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Лонгорија дефилираше на модна ревија, која се одржа во склоп на настанот.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 959 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?