Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели аутфити на црвениот тепих во Марбеља
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели аутфити на црвениот тепих во Марбеља

Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели аутфити на црвениот тепих во Марбеља

Ева Лонгорија го искористи својот престој во Марбеља за да ја даде својата поддршка на хуманитарен настан на Global Gift Foundation.

44-годишната актерка зачекори на црвениот тепих заедно со едногодишното синче Сантијаго.

Шармантната филмска ѕвезда носеше бел фустан, а додаде малку боја во својот стајлинг преку елегантните црвени сандали.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија
Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Лонгорија дефилираше на модна ревија, која се одржа во склоп на настанот.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.