Неодоливо семејство: Шакира и Пике со преслатките дечиња на кошаркарски натпревар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Неодоливо семејство: Шакира и Пике со преслатките дечиња на кошаркарски натпревар

Неодоливо семејство: Шакира и Пике со преслатките дечиња на кошаркарски натпревар

Шакира и Пике го проследија кошаркарскиот натпревар помеѓу FC Barcelona Lassa и San Pablo Burgos кој се одржа во Барселона, Шпанија.

Славниот пар уживаше во мечот заедно со преслатките синчиња Милан и Саша.

Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата

Романтичен бакнеж на 42-годишната пејачка и 32-годишниот фудбалер веднаш беше „уловен“ од папараците.

Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата

Пред неколку дена, Шакира сподели фотографија од малиот Саша и во описот напиша: „Моето бебе расте многу брзо“.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7136 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.