Неодоливо семејство: Шакира и Пике со преслатките дечиња на кошаркарски натпревар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Неодоливо семејство: Шакира и Пике со преслатките дечиња на кошаркарски натпревар

Неодоливо семејство: Шакира и Пике со преслатките дечиња на кошаркарски натпревар

Шакира и Пике го проследија кошаркарскиот натпревар помеѓу FC Barcelona Lassa и San Pablo Burgos кој се одржа во Барселона, Шпанија.

Славниот пар уживаше во мечот заедно со преслатките синчиња Милан и Саша.

Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата

Романтичен бакнеж на 42-годишната пејачка и 32-годишниот фудбалер веднаш беше „уловен“ од папараците.

Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата Шакира и Пике со децата

Пред неколку дена, Шакира сподели фотографија од малиот Саша и во описот напиша: „Моето бебе расте многу брзо“.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4763 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?