Неодоливи мајка и ќерка: Ирина Шајк се релаксира со преслатката Леа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Неодоливи мајка и ќерка: Ирина Шајк се релаксира со преслатката Леа

Неодоливи мајка и ќерка: Ирина Шајк се релаксира со преслатката Леа

Откако одушеви на црвениот тепих на Канскиот фестивал, Ирина Шајк им се врати на мајчинските обврски. Славната Русинка беше фотографирана за време на излегување со слатката ќерка Леа.

Облечена во цветен фустан на преклоп и црни чизми, 32-годишната убавица се релаксираше во Њујорк со едногодишното девојче.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.