Неодолива фотосесија: 43-годишната Ева Лонгорија со синчето Сантијаго
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Неодолива фотосесија: 43-годишната Ева Лонгорија со синчето Сантијаго

Неодолива фотосесија: 43-годишната Ева Лонгорија со синчето Сантијаго

Ева Лонгорија не ја крие радоста што доби нова улога во животот – улогата на мајка. 43-годишната актерка заедно со новороденото синче сними фотосесија за списанието Hola! USA, а фотографиите зрачат со љубов и нежност.

Холивудската ѕвезда се породи на 19 јуни во Лос Анџелес, а бебенцето го доби името Сантијаго Енрике Бастон.

Ева Лонгорија

Ова е прво дете на Ева и Хозе Пепе Бастон, кои стапија во брак во мај 2016 година во Мексико.

Ева Лонгорија и Хозе Пепе Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4468 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.