Незгоден момент: Неуспешната прегратка на Ема Стоун на „Златен глобус“ стана хит на интернет
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Незгоден момент: Неуспешната прегратка на Ема Стоун на „Златен глобус“ стана хит на интернет

Незгоден момент: Неуспешната прегратка на Ема Стоун на „Златен глобус“ стана хит на интернет

Ема Стоун за првпат во својата кариера освои „Златен глобус“, но тоа не беше нејзиниот најзборуван момент од овогодишното издание на филмската манифестација.

За време на доделувањето на наградите, 28-годишната актерка се обиде да му честита на режисерот Демиен Шазел за освоената статуетка, но кога го прегрна, сфати дека неговата прегратка не била наменета за неа.

Златен глобус 2017

Шазел всушност сакаше да ја прегне и бакне својата девојка Оливија.

Шазел е режисер на филмот „La La Land“, кој оваа година освои СЕДУМ Златни глобуси. За главните улоги во филмот, Стоун беше избрана за Најдобра актерка, а за Рајан Гослинг беше прогласен за Најдобар актер.

Златен глобус 2017 Златен глобус 2017 Златен глобус 2017

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6835 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.