„Моминско патување“: Селена Гомез ужива со пријателки во Мексико
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Моминско патување“: Селена Гомез ужива со пријателки во Мексико

„Моминско патување“: Селена Гомез ужива со пријателки во Мексико

Селена Гомез во изминатиов период беше максимално фокусирана на подобрување на менталното здравје, поради што и не беше активна на социјалните мрежи.

26-годишната пејачка и актерка пријатно ги изненади своите фанови кога сподели фотографии од патувањето во Мексико по повод моминската забава на нејзина пријателка.

Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез

На фотографиите од забавната дружба, Селена е со широка насмевка, што многумина го прифатија како знак дека се движи по позитивна патека.

И папараците не ја испуштија приликата да ја фотографираат големата ѕвезда во релаксирано издание.

Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез

Во септември минатата година, Селена најави дека се повлекува од социјалните мрежи да се фокусира на својата добросостојба.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9427 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.