Модерни мајка и ќерка: Криси Тиген со слатката Луна во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерни мајка и ќерка: Криси Тиген со слатката Луна во Њујорк

Модерни мајка и ќерка: Криси Тиген со слатката Луна во Њујорк

Криси Тиген е на промотивна турнеја низ Њујорк, а во ниту еден момент не се разделува од слатката ќерка Луна.

33-годишниот модел учествуваше во дискусија за социјалните мрежи и автентичноста на настан на PopSugar заедно со 3-годишната ќерка.

Криси носеше виолетов фустан на едно рамо од брендот Solace London.

Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна

Популарната сопруга на Џон Леџенд го промовираше своето ново шоу и во „Bring The Funny“ во „The Tonight Show“ со Џими Фелон и „Watch What Happens Live“.

Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.