Модерни мајка и ќерка: Криси Тиген со слатката Луна во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модерни мајка и ќерка: Криси Тиген со слатката Луна во Њујорк

Модерни мајка и ќерка: Криси Тиген со слатката Луна во Њујорк

Криси Тиген е на промотивна турнеја низ Њујорк, а во ниту еден момент не се разделува од слатката ќерка Луна.

33-годишниот модел учествуваше во дискусија за социјалните мрежи и автентичноста на настан на PopSugar заедно со 3-годишната ќерка.

Криси носеше виолетов фустан на едно рамо од брендот Solace London.

Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна

Популарната сопруга на Џон Леџенд го промовираше своето ново шоу и во „Bring The Funny“ во „The Tonight Show“ со Џими Фелон и „Watch What Happens Live“.

Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна Криси Тиген и Луна

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 959 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?