Моделот со облини Ешли Грем со видео објави дека го очекува своето прво дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моделот со облини Ешли Грем со видео објави дека го очекува своето прво дете

Моделот со облини Ешли Грем со видео објави дека го очекува своето прво дете

Ешли Грем е бремена. Популарниот модел со облини сподели дека е во блажена состојба преку видео кое го сними со сопругот Џастин Ервин.

„Изненадување!“ – извикуваат среќните идни родители, додека и двајцата го галат нејзиното трудничко стомаче.

„На денешен ден пред девет години се омажив со љубовта на мојот живот. Беше најдоброто патување со мојата омилена личност на светот. Денес, ние сме толку благословени, благодарни и возбудени што ќе прославиме за нашата фамилија која расте. Среќна годишнина. Животот ќе ни стане уште подобар“ – напиша Ешли во описот.

Ешли и Џастин

Ешли и Џастин се запознале во 2009 година, а стапија во брак следната година.

Ешли и Џастин Ешли и Џастин Ешли и Џастин

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3821 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?