Модели на плажа: Бремената Кендис Сванапул се забавува со Дауцен Крус во Бразил
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Модели на плажа: Бремената Кендис Сванапул се забавува со Дауцен Крус во Бразил

Модели на плажа: Бремената Кендис Сванапул се забавува со Дауцен Крус во Бразил

Victoria’s Secret ги зближи Кендис Сванапул и Дауцен Крус, а славните модели останаа пријателки и откако Крус го напушти брендот.

29-годишната Јужноафриканка и 32-годишната Холанѓанка беа фотографирани на одмор во Бразил.

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

Кендис, која го очекува своето второ дете, се забавуваше со Дауцен, која е на семеен одмор со сопругот Санери Џејмс и малите деца Филен и Милена.

Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус

На една од фотографиите кои ги сподели Дауцен, малата Милена одушевено гледа во трудничкиот стомак на Кендис.

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус Кендис Сванапул и Дауцен Крус

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.