Мајчинска љубов: Џорџина Родригез во слатка фотосесија со нејзиното прво бебенце со Кристијано Роналдо
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Мајчинска љубов: Џорџина Родригез во слатка фотосесија со нејзиното прво бебенце со Кристијано Роналдо

Мајчинска љубов: Џорџина Родригез во слатка фотосесија со нејзиното прво бебенце со Кристијано Роналдо

Џорџина Родригез сними слатка фотосесија со новородената ќеркичка. Убавата Шпанка нежно ја држи и милува малата Алана Мартина во видеото и на фотографиите за списанието Hola.

22-годишната девојка на Кристијано Роналдо ја истакна привлечната фигура во неколку стајлинзи и покажа дека се врати во топ форма, само три недели по породувањето.

Видео

Џорџина Џорџина Џорџина Џорџина Џорџина Џорџина Џорџина

Алана Мартина, која се роди на 12 номеври, е прво дете на славниот шпански модел и успешниот фудбалер. Роналдо има уште три мали деца.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 19%
  • 73%
  • 9%
Се испраќа...

(Вкупно: 22727 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.