Малку одмор, малку вежбање, малку шопинг: Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаат во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Малку одмор, малку вежбање, малку шопинг: Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаат во Италија

Малку одмор, малку вежбање, малку шопинг: Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаат во Италија

Се чини дека сите славни личности годинава решија да се релаксираат во Италија. И Џенифер Лопез и Алекс Родригез патуваат низ најпопуларните дестинации на италијанското крајбрежје.

49-годишната пејачка и 43-годишниот поранешен спортист беа фотографирани како се релаксираат на луксузна јахта. Иако е на одмор, Џеј Ло не ги прескокна тренинзите и беше мета на папараците додека вежбаше со тегови.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Славниот пар ги прошета и луксузните бутици во Капри и уживаше во тезгите со овошје во популарното туристичко место.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

A post shared by JLo Love ❤ (@jlo.glow_) on

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.