Магнетски привлечна: Џенифер Лопез во впечатлива розова креација на црвениот тепих на AMA
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Магнетски привлечна: Џенифер Лопез во впечатлива розова креација на црвениот тепих на AMA

Магнетски привлечна: Џенифер Лопез во впечатлива розова креација на црвениот тепих на AMA

Кога Џенифер Лопез ќе се појави на црвениот тепих, сите занемуваат. 49-годишната пејачка и актерка повторно беше магнет за погледи на доделувањето на Американските музички награди (АМА).

На манифестацијата во Лос Анџелес, Џеј Ло се појави во впечатлива розова креација од високата мода на Жорж Чакра. Својот стајлинг, таа го комплетираше со чантичка и сандали од Џими Чу.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

На сцената, Лопез ја изведе песната Limitless од нејзиниот претстоен филм „Second Act“.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 8508 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.