Леонардо Дикаприо со 20-годишната девојка на лежерна прошетка во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Леонардо Дикаприо со 20-годишната девојка на лежерна прошетка во Њујорк

Леонардо Дикаприо со 20-годишната девојка на лежерна прошетка во Њујорк

Врската на Леонардо Дикаприо и Камила Морони станува сериозна. 43-годишниот актер и 20-годишната актерка беа уловени од папараците на прошетка во Њујорк.

Парот за првпат беше виден заедно во февруари оваа година, но се претпоставува дека врската започнала кон крајот на минатата година.

Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони

Романсата на Леонардо и Камила неретко е мета на критики поради разликата во возраста и фактот што нејзината мајка, Лусила Сола, е една година помлада од Леонардо.

42-годишната Лусила е во врска со 78-годишниот Ал Пачино.

Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.