Леонардо Дикаприо, сестрите Хадид, ангелите на VS, Ријана... славните на фестивалот Коачела
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Леонардо Дикаприо, сестрите Хадид, ангелите на VS, Ријана... славните на фестивалот Коачела

Леонардо Дикаприо, сестрите Хадид, ангелите на VS, Ријана... славните на фестивалот Коачела

Фестивалската треска Коачела не остави рамнодушни илјадници љубители на музиката и ги привлече кон Индио, Калифорнија.

Коачела

Во големата публика се најдоа и бројни славни лица. Леонардо Дикаприо се обиде да остане незабележан додека се забавуваше со 23-годишната девојка Камила Морони.

Коачела Коачела Коачела Коачела

Сестрите Бела и Џиџи Хадид, моделите Оливија Кулпо, Емили Ратајковски и Алесандра Амбросио, ангелите на Victoria's Secret Џасмин Тукс, Тејлор Хил и Роми Стријд, како и блогерките Камила Коељо и Негин Мирсалехи посетија повеќе забави на модни брендови и уживаа покрај неколку од музичките сцени.

Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела

Ријана направи забава покрај базен заедно со Puma, но посети и неколку други настани, меѓу кои и концертот на Бијонсе.

Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела

Бијонсе со спектакуларен и енергичен концерт ги одушеви своите фанови.

Коачела Коачела Коачела

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.