Криси Тиген сподели семејни фотографии на кои го покажува пораснатото стомаче по тематската роденденска забава
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Криси Тиген сподели семејни фотографии на кои го покажува пораснатото стомаче по тематската роденденска забава

Криси Тиген сподели семејни фотографии на кои го покажува пораснатото стомаче по тематската роденденска забава

Криси Тиген ужива во втората бременост со семејството. 32-годишниот модел сподели фотографии од семејна собиранка. Во тропски стил, Тиген позираше со цвет во косата и во монокини.

Криси Тиген

На една од фотографиите, Џон Леџенд го прегрнува нејзиното пораснато трудничко стомаче.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

go mom!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Забавите немаат крај во животот на славниот пар. Минатата недела тие го одбележаа роденденот на Криси со тематска ретро прослава.

Гостите, меѓу кои беа и Ким Кардашијан и Кание Вест, беа поканети на забава во реплика на авион и пречекани од стјуардеси облечени во стилот на 60-тите.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8550 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.