Криси Тиген на прошетка со слатките деца пред да му се придружи на Џон Леџенд на свеченост
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Криси Тиген на прошетка со слатките деца пред да му се придружи на Џон Леџенд на свеченост

Криси Тиген на прошетка со слатките деца пред да му се придружи на Џон Леџенд на свеченост

Криси Тиген со малите деца се забавуваше на прошетка. 32-годишниот модел со насмевка на лицето уживаше заедно со 2-годишната Луна и 5-месечниот Мајлс.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Истиот ден, Криси му се придружи на Џон Леџенд и заедно присуствуваа на Innovator Awards. На свеченоста во Големото јаболко, таа носеше краток фустан со V-деколте од Александар Воте.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Тиген со двете деца позираше и за ноемвриското издание на „Вог“.

Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Дали таткото треба да присуствува во породилната сала за раѓањето на бебето?
  • 26%
  • 53%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 6946 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.