Криси Тиген во елегантно издание покрај Џон Леџенд на Critics’ Choice Awards
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Криси Тиген во елегантно издание покрај Џон Леџенд на Critics’ Choice Awards

Криси Тиген во елегантно издание покрај Џон Леџенд на Critics’ Choice Awards

Криси Тиген и Џон Леџенд беа дел од гостите на синоќешната манифестација по повод доделувањето на Critics’ Choice Awards.

33-годишниот модел шармираше во елегантна креација со шлиц од Maison Yeya, сандали од Stuart Weitzman и чантичка од Jimmy Choo.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Тиген го придружуваше 40-годишниот сопруг, кој беше номинаран за награда во категоријата Најдобар актер во лимитирана серија или филм наменет за ТВ за неговата улога во „Jesus Christ Superstar Live in Concert“.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.