Крај за новата љубовна романса на Леонардо Дикаприо
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Крај за новата љубовна романса на Леонардо Дикаприо

Крај за новата љубовна романса на Леонардо Дикаприо

Леонардо Дикаприо и Нина Агдал се разделија. Парот беше во врска околу година дена.

Леонардо Дикаприо и Нина Агдал

41-годишниот актер и 25-годишниот модел за последен пат беа видени заедно минатата недела.

Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал

Славната двојка за првпат беше фотографирана за време на релаксирано патување во Малибу минатата година.

Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал Леонардо Дикаприо и Нина Агдал

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8183 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.