Кендис Сванапул изгледа беспрекорно во бикини 5 месеци по раѓањето на второто дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Кендис Сванапул изгледа беспрекорно во бикини 5 месеци по раѓањето на второто дете

Кендис Сванапул изгледа беспрекорно во бикини 5 месеци по раѓањето на второто дете

Кендис Сванапул поседува фигура на која многу од нас би ѝ позавиделе. Славниот ангел на VS покажа дека е во врвна форма на овогодишното шоу на Victoria’s Secret, а доказ за тоа се и најновите папараци фотографии.

30-годишната Јужноафриканка, која во јуни го роди второто синче, беше фотографирана додека со пријатели се забавуваше на плажа во Мајами.

Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул Кендис Сванапул

Кендис престојува во Мајами по повод промоцијата на својата линија костими за капење Tropic of C. На промотивниот настан таа носеше едноделен костим со леопардски принт.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.