Катарина Ивановска со малото синче и саканиот ужива на патување низ Шпанија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Катарина Ивановска со малото синче и саканиот ужива на патување низ Шпанија

Катарина Ивановска со малото синче и саканиот ужива на патување низ Шпанија

Катарина Ивановска е на семејно патување. 29-годишната манекенка моментално престојува во Шпанија од каде постојано споделува фотографии.

На Instagram, таа покажа кои атрактивни локации ги посети и во каква храна уживаше заедно со малото синче Вања и партнерот Цобе.

Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството
Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството
Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството Катарина со семејството

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.