Како сестри: Младоликата Рис Витерспун со 17-годишната ќерка во цветни фустани
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Како сестри: Младоликата Рис Витерспун со 17-годишната ќерка во цветни фустани

Како сестри: Младоликата Рис Витерспун со 17-годишната ќерка во цветни фустани

Рис Витерспун и нејзината ќерка Ава беа фотографирани додека заедно се упатуваа на забава во Беверли Хилс.

40-годишната актерка и 17-годишната девојка беа облечени во цветни фустанчиња, а нивната руса коса придонесе медиумите повторно да ја потенцираат нивната сличност и да ги нарекуваат близначки.

Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава Рис и Ава

Неодамна, Ава ја придружуваше мајка си на премиерата на нејзината нова серија „Big Little Lies“ во Лос Анџелес.

Рис Витерспун со ќерка си

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8514 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.