Ирина Шајк шик убавица во креација од Версаче и беретка на гала со Бредли Купер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк шик убавица во креација од Версаче и беретка на гала со Бредли Купер

Ирина Шајк шик убавица во креација од Версаче и беретка на гала со Бредли Купер

Ирина Шајк и Бредли Купер присуствуваа на гала вечера по повод доделувањето на „National Board of Review Awards“. На свеченоста, 44-годишниот актер се закити со наградата Најдобар режисер, за филмот „A Star Is Born“, во кој за првпат се јавува во улога на режисер.

Холивудскиот шармер и убавата Русинка мамеа погледи во модерни карирани стајлинзи.

33-годишната манекенка избра шик црвена креација и беретка од Версаче, кои ги искомбинира со црни чизми и чантичка. Костумот на Купер е дело на модната куќа Гучи.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Лејди Гага ја освои наградата Најдобра актерка за истиот филм.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8514 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.