Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка Леа на лежерна прошетка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка Леа на лежерна прошетка

Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка Леа на лежерна прошетка

Ирина Шајк и Бредли Купер константно се центар на гласини за разделба, но парот со заедничките појавувања во јавност покажува дека нема вистина во тоа.

33-годишниот модел и 44-годишниот актер беа фотографирани на прошетка во Лос Анџелес со 2-годишната ќерка Леа.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Ирина и Бредли ја започнаа врската во 2015 година.

Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?