Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка Леа на лежерна прошетка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка Леа на лежерна прошетка

Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка Леа на лежерна прошетка

Ирина Шајк и Бредли Купер константно се центар на гласини за разделба, но парот со заедничките појавувања во јавност покажува дека нема вистина во тоа.

33-годишниот модел и 44-годишниот актер беа фотографирани на прошетка во Лос Анџелес со 2-годишната ќерка Леа.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Ирина и Бредли ја започнаа врската во 2015 година.

Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.