Ирина Шајк и Бредли Купер се разделија по четиригодишна врска
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ирина Шајк и Бредли Купер се разделија по четиригодишна врска

Ирина Шајк и Бредли Купер се разделија по четиригодишна врска

Откако извесен период се шпекулираше дека Ирина Шајк и Бредли Купер се разделија, странските медиуми сега и официјално потврдија дека славниот пар ја прекина својата врска.

33-годишниот руски модел и 44-годишниот актер и режисер беа заедно од 2015 година и имаат 2-годишна ќеркичка – Леа де Сејн.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Ирина деновиве постојано е фотографирана додека се шета и забавува со слатката Леа.

Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5997 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?