„Имаме чиста, вистинска љубов“: Џенифер Лопез позираше во својот дом, зборуваше за врската со Алекс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Имаме чиста, вистинска љубов“: Џенифер Лопез позираше во својот дом, зборуваше за врската со Алекс

„Имаме чиста, вистинска љубов“: Џенифер Лопез позираше во својот дом, зборуваше за врската со Алекс

Џенифер Лопез ги отвори вратите од својот дом во Хемптонс за Hola. 48-годишната ѕвезда сними фотосесија за септемвриското издание на списанието и зборуваше за нејзините успеси и врската со Алекс Родригез.

Атрактивната пејачка и актерка го опишала овој период од нејзиниот живот како „Златна ера“.

„Чувствувам дека блескам повеќе отсекогаш, дека сум подобра како личност, како ќерка, мајка, пријателка и партнерка. Сакам да сум подобра. Тотално се прифаќам себеси. Не сум тука за да бидам совршена и не сум тука за да бидам ништо друго, туку најдобрата јас, што и да значи тоа за мене“ – изјавила славната музичарка.

Џенифер Лопез

„Јас сум во добра врска. Чувствувам како да можам да го кажам тоа за првпат. Не дека сум немала прекрасни врски, полни со љубов и авантура, но ова е првата врска во која сум била, а во која и двајцата се подобруваме еден со друг. Се надополнуваме и навистина имаме чиста, вистинска љубов. Сакаме да се поддржуваме и да се усреќуваме еден со друг“ – рекла Лопез за Родригез, со кого јавно откри дека е во врска во март оваа година.

Џенифер Лопез

Џеј Ло признала и дека смета дека подобро пее на шпански отколку на англиски. „Се чувствувам покомфорно на англиски... Но, обожавам да пеам на шпански. Нешто го прави поромантично и пострастно и тоа е важен дел од мене. Чувствувам дека пеам подобро на шпански“ – додала таа.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8790 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.