Иванка Трамп како модерна принцеза во блескав фустан од Каролина Ерера на инаугурациските балови
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Иванка Трамп како модерна принцеза во блескав фустан од Каролина Ерера на инаугурациските балови

Иванка Трамп како модерна принцеза во блескав фустан од Каролина Ерера на инаугурациските балови

Иванка Трамп се очекува да има многу важна улога во тимот на нејзиниот татко Доналд Трамп. Токму затоа, за време на инаугурациските свечености, големо внимание беше насочено кон неа.

35-годишната дама блесна во фустан со боја на шампањ од Каролина Ерера. Додека танцуваше во балската креација со својот сопруг Џаред Кашнер, таа наликуваше на модерна принцеза.

Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп Иванка Трамп

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.