Иванка Трамп во смарагдно-зелена модна комбинација со семејството за важното патување во Вашингтон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Иванка Трамп во смарагдно-зелена модна комбинација со семејството за важното патување во Вашингтон

Иванка Трамп во смарагдно-зелена модна комбинација со семејството за важното патување во Вашингтон

Иванка Трамп со семејството отпатува во Вашингтон по повод инаугурацијата на нејзиниот татко, Доналд Трамп.

35-годишната ќерка на новиот претседател на САД беше фотографирана со сопругот Џаред Кашнер и трите деца – Арабела, Џозеф и Теодор.

Префинетиот смарагдно-зелен аутфит на Иванка е дело на модната куќа Оскар де ла Рента.

Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството

За свечената вечера, која се одржа во Вашингтон синоќа, Иванка избра црно-бела тоалета од Оскар де ла Рента.

Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството Иванка Трамп со семејството

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.