Зои Дојч шармантна на промотивните настани на својот нов филм „Set It Up“ во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Зои Дојч шармантна на промотивните настани на својот нов филм „Set It Up“ во Њујорк

Зои Дојч шармантна на промотивните настани на својот нов филм „Set It Up“ во Њујорк

Актерката Зои Дојч го привлече кон себе целото внимание на премиерното прикажување на својот нов филм „Set It Up“ во Њујорк.

23-годишната ѕвезда од спотот за „Perfect“ на Ед Ширан, изгледаше шик во костум со ретро вибрации од колекцијата ресорт 2019 на Валентино.

Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч

Шармантната Американка на црвениот тепих позираше и со својот колега од филмот Глен Пауел, како и со останатите колеги, меѓу кои и Џоан Смолс.

Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч

A post shared by zoey deutch (@zoeydeutch) on

За забавата по прикажувањето на филмот, Дојч се пресоблече во црн светкав фустан.

Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч

A post shared by zoey deutch (@zoeydeutch) on

Претходно, таа даде интервју за AOL Builds облечена во бела комбинација.

Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч

Видео

A post shared by zoey deutch (@zoeydeutch) on

Пред три дена, Зои присуствуваше на доделувањето на наградите Tony во „Големото јаболко“. За приликата, таа избра долг фустан од Brock Collection.

Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч Зои Дојч

Трејлер за „Set It Up“

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4922 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.