За неа годините се само бројка: Моника Белучи во фустан со леопардски принт на гала во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » За неа годините се само бројка: Моника Белучи во фустан со леопардски принт на гала во Париз

За неа годините се само бројка: Моника Белучи во фустан со леопардски принт на гала во Париз

Моника Белучи и на 54 години изгледа феноменално. Убавата Италијанка со секое свое појавување покажува дека за неа годините се само бројка.

Шармантната холивудска ѕвезда мамеше воздишки на гала во Париз организирана од списанието Madame Figaro.

На свеченоста, Белучи зачекори во долг фустан со леопардски принт од Александар Воте. Во својот стајлинг, таа додаде чантичка Шанел и сандали од нејзиниот омилен дизајнер на обувки Кристијан Лобутин.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи
Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8514 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.