Заљубени и среќни: Мајли Сајрус и сопругот Лиам Хемсворт на добротворен настан во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени и среќни: Мајли Сајрус и сопругот Лиам Хемсворт на добротворен настан во Беверли Хилс

Заљубени и среќни: Мајли Сајрус и сопругот Лиам Хемсворт на добротворен настан во Беверли Хилс

Мајли Сајрус и нејзиниот сопруг Лиам Хемсворт заедно се појавија на добротворна гала организирана од Фондацијата за истражувања за рак на дојка кај жените во Беверли Хилс.

Парот се појави во елегантно издание и изгледаше заљубено и среќно додека позираше на тепихот во циклама боја. 26-годишната актерка и пејачка зачекори во црн костум со розов акцент од Том Форд.

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт

На свеченоста, Сајрус настапи со своите хитови „Nothing Breaks Like a Heart“, „The Climb“ и „My Generation“.

Фондацијата собира средства за поддршка на иновативни истражувања и едукативни програми насочени кон развој на поефикасни начини за рано дијагностицирање, третман и превенција на рак кај жените.

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт

Мајли и Лиам започнаа да се состануваат во 2009 година, а стапија во брак во декември минатата година.

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5997 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?