Заљубени во Франција: Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Париз по одморот на јахта
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени во Франција: Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Париз по одморот на јахта

Заљубени во Франција: Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Париз по одморот на јахта

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја одведоа својата љубов во Франција. Славниот пар беше виден додека се релаксираше на јахта на француската ривиера и додека уживаше во Париз.

На луксузната јахта, 47-годишната пејачка и актерка ја покажа својата одлична фигура во модерен бел костим за капење.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција

За разгледувањето на музејот Лувр и шопингот во престижни бутици, Џеј Ло избра фустан од Гучи, чантичка од Валентино и сандали од Џузепе Ѕаноти.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција

Лопез и Родригез уживаа и на романтична вечера во ресторанот „La Société“ во Париз. Розовиот комплет кој го носи музичката ѕвезда доаѓа од брендот House of CB.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Франција

Парот на Instagram сподели неколку фотографии од одморот.

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.