Заљубени во Франција: Леонардо Дикаприо со девојката на Корзика
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени во Франција: Леонардо Дикаприо со девојката на Корзика

Заљубени во Франција: Леонардо Дикаприо со девојката на Корзика

Леонардо Дикаприо и Камила Морони максимално ги користат топлите денови за летни патувања низ европските туристички дестинации.

Парот се забавуваше и си разменуваше нежности во тиркизните води на островот Корзика во Франција.

Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони

43-годишниот актер и 21-годишниот модел се во врска од крајот на минатата година.

Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони

Анкета

Анкета
Дали таткото треба да присуствува во породилната сала за раѓањето на бебето?
  • 25%
  • 54%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 3173 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.