Заљубени во Мајами: Адријана Лима и турскиот писател Метин Хара си разменуваа бакнежи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Заљубени во Мајами: Адријана Лима и турскиот писател Метин Хара си разменуваа бакнежи

Заљубени во Мајами: Адријана Лима и турскиот писател Метин Хара си разменуваа бакнежи

Адријана Лима и Метин Хара ја користат секоја можност да бидат заедно. Во текот на летото Лима често патуваше до Турција за да помине време со својот сакан, а сега турскиот писател отпатува во Мајами.

36-годишната убавица на Victoria's Secret беше фотографирана додека си разменуваше бакнежи со Хара на пат до фитнес сала.

Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара

Парот за првпат беше виден во јавност во јули во Бодрум.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8788 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.