Забавен семеен одмор: Викторија и Дејвид Бекам со четирите деца уживаат на Бали
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Забавен семеен одмор: Викторија и Дејвид Бекам со четирите деца уживаат на Бали

Забавен семеен одмор: Викторија и Дејвид Бекам со четирите деца уживаат на Бали

Викторија и Дејвид Бекам се посветени родители кои го користат слободното време за забавни дружби со нивните четири деца. Популарното семејство моментално престојува на Бали, од каде споделува фотографии.

Бруклин, Крус, Ромео и слатката Харпер го истражуваа овој егзотичен индонезиски остров во друштво на 43-годишниот поранешен фудбалер и 44-годишната дизајнерка.

Бекам Бекам Бекам Бекам

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) on

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) on

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Претходно, семејството беше на одмор во Црна Гора.

Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4468 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.