Женската банда од „Ocean's 8“ во Лондон: Ријана во златен фустан, Кејт Бланшет со малиот син, Сандра Булок...
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Женската банда од „Ocean's 8“ во Лондон: Ријана во златен фустан, Кејт Бланшет со малиот син, Сандра Булок...

Женската банда од „Ocean's 8“ во Лондон: Ријана во златен фустан, Кејт Бланшет со малиот син, Сандра Булок...

Шест од осумте ѕвезди од „Ocean's 8“ присуствуваа на премиерата на актуелниот филмски хит во Лондон.

Ријана зачекори на црвениот тепих во златен фустан од есенската колекција на брендот Poiret. Нејзината чантичка доаѓа од Кристијан Лобутин додека сандалите се со потпис на Џузепе Ѕаноти.

Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8

Кејт Бланшет се појави на свеченоста со малиот син Игнатиус. 49-годишната актерка носеше креација од пердуви од Луј Витон.

Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8

Сандра Булок шармираше во блескав комбинезон од Зухаир Мурад.

Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8

Сара Полсон избра розов фустан од модната куќа Валентино.

Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8

Минди Калинг носеше црна креација со сребрени детали од Алберта Ферети.

Ocean's 8 Ocean's 8

Хелена Бонам Картер ѝ остана верна на Вивиен Вествуд и носеше блескав фустан од високата мода на популарната британска дизајнерка.

Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8 Ocean's 8

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2375 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.