Елена Ристеска танцува во палто со животински принт на настапот со песната „Bitcoin“ во Москва
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елена Ристеска танцува во палто со животински принт на настапот со песната „Bitcoin“ во Москва

Елена Ристеска танцува во палто со животински принт на настапот со песната „Bitcoin“ во Москва

Елена Ристеска ги здружи силите со рускиот рапер Кирил од „Ефектив рекордс“ за создавање нова музика.

Пред неколку недели, музичкото дуо ја промовираше заедничката песна „Bitcoin (Gimme Da Money)“ во Москва и настапи на фестивалот Hip Hop May Day 2018 на стадионот Лужники.

На сцената, 32-годишната пејачка носеше црно-бел фустан и палто со леопардски принт.

ВИДЕО:

Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва Елена Ристеска во Москва

Погледнете го и спотот за „Bitcoin (Gimme Da Money)“:

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4923 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.