Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи

Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи

Елена Ристеска моментално престојува во Дубаи. Македонската пејачка сподели фотографии од своето патување во Обединетите Арапски Емирати.

Почитувајќи ја традицијата, 31-годишната музичка ѕвезда со марама на главата позираше пред популарниот луксузен хотел Бурџ ал-Араб.

Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска
Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска

Елена објави и фотографија од нејзин фитнес тренинг.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4923 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.