Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи

Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи

Елена Ристеска моментално престојува во Дубаи. Македонската пејачка сподели фотографии од своето патување во Обединетите Арапски Емирати.

Почитувајќи ја традицијата, 31-годишната музичка ѕвезда со марама на главата позираше пред популарниот луксузен хотел Бурџ ал-Араб.

Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска
Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска

Елена објави и фотографија од нејзин фитнес тренинг.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6272 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.