Егзотичен одмор: Бела Хадид и The Weeknd уживаат на Туркс и Кајкос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Егзотичен одмор: Бела Хадид и The Weeknd уживаат на Туркс и Кајкос

Егзотичен одмор: Бела Хадид и The Weeknd уживаат на Туркс и Кајкос

Бела Хадид и The Weeknd им дозволуваат на фановите да ѕирнат во нивниот егзотичен одмор.

Славниот пар ужива на Туркс и Кајкос, а одвреме-навреме споделува фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел
Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел Бела и Абел

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9261 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.