Ева Лонгорија се пошегува на своја сметка со големината на трудничкото стомаче денови пред породувањето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија се пошегува на своја сметка со големината на трудничкото стомаче денови пред породувањето

Ева Лонгорија се пошегува на своја сметка со големината на трудничкото стомаче денови пред породувањето

Ева Лонгорија наскоро ќе го добие своето прво дете, а додека нетрпеливо го очекува моментот кога ќе стане мајка, таа се шегува со големината на трудничкото стомаче.

„Среќна недела! Наздравувам за времето кога бев 6 месеци бремена, a мислев дека сум огромна! Хаха“ – напиша Лонгорија и сподели кратко видео од снимањето на фотосесија.

Славната актерка истиот ден беше фотографирана за време на прошетка со сопругот Хозе Пепе Бастон.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

И пред една недела парот беше забележан од папараците на прошетка.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2372 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.