Ева Лонгорија го истакна бронзениот тен со бела креација на галата на amfAR
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија го истакна бронзениот тен со бела креација на галата на amfAR

Ева Лонгорија го истакна бронзениот тен со бела креација на галата на amfAR

Со оглед на тоа што непрекинато се занимава со филантропски активности, Ева Лонгорија не си дозволи да ја пропушти хуманитарната гала на amfAR, која секоја година традиционално се одржува во Антиб за време на Канскиот филмски фестивал.

На гламурозната вечера, Лонгорија носеше бела креација од Алберта Ферети, која на одличен начин го истакна нејзиниот тен, како и обувки од Џими Чу.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9627 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?