Ева Лонгорија го истакна бронзениот тен со бела креација на галата на amfAR
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија го истакна бронзениот тен со бела креација на галата на amfAR

Ева Лонгорија го истакна бронзениот тен со бела креација на галата на amfAR

Со оглед на тоа што непрекинато се занимава со филантропски активности, Ева Лонгорија не си дозволи да ја пропушти хуманитарната гала на amfAR, која секоја година традиционално се одржува во Антиб за време на Канскиот филмски фестивал.

На гламурозната вечера, Лонгорија носеше бела креација од Алберта Ферети, која на одличен начин го истакна нејзиниот тен, како и обувки од Џими Чу.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.