Ева Лонгорија ги истакна облините во креација од сопругата на Харис Џиновиќ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија ги истакна облините во креација од сопругата на Харис Џиновиќ

Ева Лонгорија ги истакна облините во креација од сопругата на Харис Џиновиќ

Ева Лонгорија повторно ги здружи силите го фондацијата Global Gift. 43-годишната актерка организираше хуманитарна гала во Мајами, со цел собирање средства за потпомагање и олеснување на животот на деца, жени и семејства од ранливи категории.

На црвениот тепих, шармантната филмска ѕвезда зачекори во црна креација со длабоко деколте. Припиениот фустан, кој ѝ ги истакнуваше облините, доаѓа од брендот Hamel, зад кој стои Мелина Џиновиќ, сопругата на Харис Џиновиќ.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Пред да се упати на свеченоста, Ева сподели фотографија на која дотерана го храни синчето, за да покаже што ѝ е најважно во животот.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7139 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.