Ева Лонгорија во припиен розов фустан во Беверли Хилс откако сподели неодоливи фотографии од синчето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија во припиен розов фустан во Беверли Хилс откако сподели неодоливи фотографии од синчето

Ева Лонгорија во припиен розов фустан во Беверли Хилс откако сподели неодоливи фотографии од синчето

Ева Лонгорија не ги прескокнува филантропските активности и иако се породи пред помалку од пет месеци, таа е редовна гостинка на свеченостите на организациите со кои соработува.

Синоќа, 43-годишната актерка се појави на настан организиран од непрофитната организација American Civil Liberties Union во Беверли Хилс. На црвениот тепих, ѕвездата од „Очајни домаќинки“ зачекори во розова припиена креација и бежови сандали.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Ева позираше и со актерката Рита Морено.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Таа прими награда која ѝ ја врачи актерката Америка Ферера.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Пред настанот, Ева сподели две фотографии од неодоливото синче Сантијаго, кое постојано ја придружува на нејзините патувања.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Два дена претходно, Лонгорија присуствуваше на гала вечера организиран од нејзината фондација, каде блесна во долг фустан во бургундец нијанса.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?