Ева Лонгорија во блескава креација покрај 11-месечното синче и сопругот на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ева Лонгорија во блескава креација покрај 11-месечното синче и сопругот на црвениот тепих во Кан

Ева Лонгорија во блескава креација покрај 11-месечното синче и сопругот на црвениот тепих во Кан

Како амбасадор и поддржувач на „Global Gift“, Ева Лонгорија не го пропушти синоќешниот добротворен настан на фондацијата одржан во рамките на Канскиот филмски фестивал.

44-годишната актерка зачекори на црвениот тепих покрај синчето Сантијаго и сопругот Хозе Пепе Бастон. Ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ изгледаше гламурозно во блескава креација од Jonathan Simkhai, додека нејзините најважни мажи носеа црни костуми и црни машни.

Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе Ева Лонгорија, Сантијаго и Хозе

„Global Gift“ е непрофитна организација фокусирана на олеснување на животот на деца, жени и семејства.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2695 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?