Драма до максимум: Првиот трејлер за последната сезона на „Game Of Thrones“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Драма до максимум: Првиот трејлер за последната сезона на „Game Of Thrones“

Драма до максимум: Првиот трејлер за последната сезона на „Game Of Thrones“

Се наближува премиерата на осмата и последна сезона на „Game Of Thrones“, а фановите сè понетрпеливо го очекуваат големото финале.

Денес беше објавен првиот трејлер за возбудливата и драматична сезона во која нè очекува најголемата битка. Видеото за кратко време достигна до над 5 милиони прегледувања, што е јасен сигнал за популарноста на серијата.

Видео

Погледнете ги фотографиите кои Entertainment Weekly ги направи со ликовите:

Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones Game Of Thrones

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3822 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?